Київ футбольний: з розвагами, але без гарячої води
Загрузка плеера...

Київ готується до фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА, який відбудеться 26 травня на головній спортивній арені країни. Втім, старання усієї команди з підготовки спортивного свята ледь не полетіли "під три чорти" через бажання українських горе-бізнесменів заробити побільше грошей. За одну ніч в однокімнатній квартирі в центрі міста власники запросили місячну зарплату топ-менеджерів великих корпорацій. Утім, Київ офіційний заявляє про стовідсотковий продаж усіх номерів в готелях міста, а подібні пропозиції називає поодинокими випадками жадібності наших співгромадян, які навряд чи знайдуть попит.

Андрій Мірошниченко, головний представник КМДА з питань проведення фіналів Ліги Чемпіонів УЄФА:

"Власники житла, які намагаються заробити за один день усі кошти – я не реагую взагалі ніяк, самі собі потім будуть кусати лікті… Таким чином бізнес не робиться. В дійсності, коли відбувалося бронювання готелів, яке почалося ще майже рік тому, а основна навантаженість – півроку тому, готельєри тримали нормальну ціну, і наразі ми маємо чудову ситуацію – в нас сто відсотків готелів продано".

Соціальні мережі одразу підхопили хвилю обурення такими діями власників житла, та вирішили продемонструвати гостям одну з найкращих рис української нації - гостинність. Серед учасників флеш-мобу з безкоштовного розселення футбольних фанів - і головні дійові особи держави. Міністр інформаційної політики Юрій Стець розмістив запрошення у соціальній мережі Facebook.

Юрій Стець, міністр інформаційної політики України:

"Дорогі гості Ліги Чемпіонів! Ми б хотіли запросити сім’ю фанатів залишитися в нашому помешканні на декілька днів під час проведення фіналу. Єдині 2 умови: мати вік 40+ та вболівати за Real Madrid".

Київ зустріне найголовнішу спортивну подію року у всеозброєнні, принаймні так стверджують чиновники. До того ж обійдеться це задоволення столиці у рекордно малу суму - 25 млн гривень. 

Окрім стандартних процедур - транспортної логістики, перевірки об`єктів інфраструктури - столиця обіцяє гостям і сучасні європейські послуги і розваги.

Перш за все, місто розведе фанів двох команд по різних кутках: якщо Ви запеклий вболівальник мадридського Реалу – прямуйте до площі біля Палацу "Україна", фанатам Ліверпуля варто відправлятися до Парку Шевченка. Аби гостям футбольного свята зорієнтуватися на місцевості та не пропустити жодного цікавого заходу, створять спеціальний інтернет-ресурс. А для любителів екстриму київська влада запропонує квест із пошуку зірок Ліги Чемпіонів у найзнаковіших столичних місцях.

Андрій Мірошниченко, головний представник КМДА з питань проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА:

"Ми оголосимо конкурс про те, що можна зробити селфі або фотографії з цими восьма зірками, зібрати їх усі вісім, зареєструвати на спеціальному сайті, і взяти участь у розіграші міста і УЄФА призів. Зараз я знаю, що це точно будуть декілька офіційних м’ячів фіналу Ліги Чемпіонів з підписами гравців матчів всіх зірок".

До речі, у адміністрації міста застерігають від купівлі квитків у спекулянтів: на стадіон пропускатимуть лише за іменними квитками із документом, що посвідчує особу.

М’яко стелять чиновники, та яким буде результат - нам із вами ще доведеться переконатися на власні очі. Обіцянок багато, втім гарячої води у київських кранах це не стосується. Благо цивілізації, за словами чиновників, навряд чи з’явиться до знакового дня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram