"Безпечна столиця" працює: мотоцикл Наєма знайшли
Загрузка плеера...

У Києві поліція затримала чоловіка, який викрав мотоцикл юриста Масі Найєма - брата народного депутата Мустафи Найєма. Про це у Facebook повідомили у поліції Києва.

За інформацією правоохоронців, зловмисник випадково помітив біля суду мотоцикл, у якому водій залишив ключі. Скориставшись можливістю, чоловік і викрав мотоцикл.

Для встановлення особи правопорушника, оперативники використовували відео з камер спостереження, які встановлені в Києві в рамках програми "Безпечна столиця". Правоохоронці повідомили, що це дало змогу відстежити маршрут, за яким рухався зловмисник. Чоловіка затримали у центрі міста. Мотоцикл Наєма вилучили, наразі триває слідство.

Водночас на запитання журналіста телеканалу Newsnetwork чи ефективна програма "Безпечна столиця", у поліції запевнили, що система дійсно працює.

За словами заступника начальника відділу комунікації поліції Києва Яни Неруш, якщо на прилеглих до місця події будівлях є такі камери, то правоохоронці використовують їх аби відстежити рух або маршрут правопорушника. Завдяки цій системі вдається в найкоротші терміни розкривати злочини.

Зазначимо, що за перші три місяці 2018 року у столиці викрали 212 автомобілів.

Джерело: youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram