Міхо переключився на Грузію
Загрузка плеера...

Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі планує повернутися в Грузію, щоб виправити свої помилки, через які до влади прийшла команда мільярдера Бідзіна Іванішвілі. Про це політик заявив в ефірі грузинського телеканалу Руставі 2.

Саакашвілі впевнений, що дводенний протест молоді в Тбілісі, яка виступала за лібералізацію наркополітики, був викликаний набагато глибшими руйнівними процесами.  

У Грузії сьогодні катастрофічний рівень безробіття та багато інших соціальних проблем. І вони не вирішуються в умовах неформального правління Іванішвілі.

Міхо визнав, що зміна влади в Грузії, яка сприяла утвердженню мільярдера в президентському кріслі, сталася в тому числі і через його особисті помилки.

Раніше екс-президент Грузії та лідер української партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі заявляв, що планує повернутися на Батьківщину після виборів президента в республіці, де збирається боротися з нинішньою владою.

Нагадаємо, днями правоохоронці провели масштабну спецоперацію в двох найбільш популярних нічних клубах грузинської столиці. У результаті були затримані 60 людей, 8 із них обвинувачують у торгівлі наркотиками.

Ці обшуки стали причиною масових заворушень на вулицях грузинської столиці. Активісти вимагали відставки прем’єра країни і очільника Міністерства внутрішніх справ, а також реформи в сфері наркополітики.

Відео: YouTube Фото: Google

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram