Раду просять рахуватися з Конституцією
Загрузка плеера...

Рівень довіри суспільства до судової влади наразі сягає критично низької відмітки. Але повернути довіру вкрай необхідно. Зробити це можна шляхом ухвалення рішень, які стануть зрозумілими для громадян, та будуть безпосередньо з ними обговорюватися.

Про це заявив Голова Конституційного суду України Станіслав Шевчук під час зустрічі з громадськістю Одещини.

Шевчук підкреслив, що завданням Конституційного Суду України є захист людини від свавілля держави. Тому в зв’язку з цим він звернувся до українського парламенту з проханням запровадити відкритий діалог між законодавчою та судовою владою. Адже закони, які приймає Верховна Рада, мають бути узгоджені з нормами Конституції України та рішеннями Конституційного Суду. Лише тоді можна гарантувати правову стабільність, сказав голова КСУ.

Нагадаємо, що зустрічі голови КСУ Станіслава Шевчука з громадськістю у форматі обговорення проблем, які становлять громадський інтерес, проходять вже вдруге. На думку Шевчука, такий формат спілкування сприяє не лише підвищенню рівня обізнаності про діяльність Конституційного Суду, розвитку громадянського суспільства, а й повертає довіру до судової влади.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram