Отруєння у Черкасах: чиновники мають 5 версій
Загрузка плеера...

Чиновники розглядають п'ять версій подій, які спричинили отруєння дітей у Черкасах. Про це повідомив керівник столичної відділення Держпродспоживслужби.

На жаль, ураження школярів є досить типовим явищем. Зокрема, щороку фіксують до п'яти аналогічних інцидентів. Серед основних причин називають використання неякісних ремонтних матеріалів, недобросовісне виконання робіт, порушення у роботі каналізації. Розглядають також можливість використання дітьми балончиків індивідуального захисту.

Тим часом Держпродспоживслужба Черкащини виявила ряд окремих порушень санітарних законів. Інспектори невдоволені роботою школи і приватного підприємства, яке постачало воду до навчального закладу. І фірма, і керівництво школи отримали приписи про усунення недоліків.

Роботу школи тимчасово зупинили. Зараз у навчальному закладі проводять генеральне прибирання. У пробах води і ґрунту інспектори не знайшли порушень, радіаційний фон також в нормі. Збір аналізів триває.

Загалом у Черкасах постраждало 59 осіб: чотири вчителі і 55 учнів. Усім поставили однаковий попередній діагноз: отруєння невідомою речовиною.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram