Суд призначив експертизу підпису Саакашвілі
Загрузка плеера...

Вже майже три місяці минуло відтоді як Міхеїла Саакашвілі примусово відправили до Польщі, а в Україні служителі феміди досі розглядають його справу.

Верховний суд вирішив призначити експертизу підпису екс-президента Грузії на заяві про отримання громадянства. За словами адвоката Руслана Чорнолуцького, саме ця заява, яку подали до суду представники Державної міграційної служби, є фальшивою. Її, мовляв, використали під час прийняття рішення про позбавлення Саакашвілі громадянства.

У справжній заяві, стверджує захисник, Саакашвілі вказав наявність факту кримінального переслідування в Грузії. Тоді як аргументом для позбавлення його громадянства була названа відсутність цієї інформації в документі.

Адвокати грузинського екс-президента  попросили залучити до експертизи іноземних фахівців - із Нідерландів. Верховний Суд вирішив, що сторони мають висловитися щодо майбутньої експертизи 18 травня.

Нагадаємо, 26 липня 2017 року президент України Петро Порошенко своїм указом припинив українське громадянство Саакашвілі. 12 лютого 2018 року прикордонники видворили екс-президента Грузії у Польщу в рамках процедури реадмісії. А 29 січня Верховний Суд почав розглядати законність припинення його українського громадянства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram