Підсумки п’ятниці, 11 травня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підбиває підсумки дня і пропонує добірку головних новин п’ятниці, 11 травня, які ви могли пропустити

Іран не визнає атаку на Ізраїль

Міністерство закордонних справ Ірану заявляє про свою непричетність до ракетного удару по ізраїльських позиціях на Голанських висотах. Офіційний Тегеран звинувачує Ізраїль у "безпідставній" інсинуації.

Європейський Союз стурбований можливою ескалацією на Близькому Сході.

Нормандська четвірка: зустріч у червні

Президент України Петро Порошенко припускає, що зустріч у нормандському форматі може відбутися вже на початку червня.

За словами Президента, головною метою зустрічі має стати проект рішення Ради Безпеки ООН по миротворчим силам на окупованому Донбасі.

Онищенко назвав звинувачення ЗМІ фейком

ЗМІ повідомили, що нардеп-утікача Олександр Онищенко передав журналістам сотні повідомлень з телефону, у яких нібито йдеться про підкуп голосів у парламенті. У переписці Онищенка містяться повідомлення від депутатів БПП Ігоря Кононенка та Сергія Березенка.

Онищенко ж стверджує, що нікому не передавав свої телефонні переписки і назвав інформацію "фейком".

Луценко розкрив подробиці справи Савченко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко дізнався про спільників Надії Савченко. За його словами, зброю народному депутату для вчинення теракту в центрі столиці давали російські полковники. Правоохоронці вже встановили їхні імена та посади.

Надія Савченко залишилася без адвокатів

Від Надії Савченко пішли її обидва адвокати – Дмитро Бугай та Олег Соловей. Останній зазначив, що причиною цьому стала, зокрема, і некоректна поведінка і позиція сестри політика Віри, яка втручається у робочі відносини захисників і підзахисної.

Фото: Google

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram