Нове лого України влаштувало не всіх чиновників
Загрузка плеера...

Уряд усього лише 10 травня затвердив новий бренд України, а довкола нього вже розпочинаються скандали.

Для початку варто відзначити, що нова айдентика з назвою Ukraine NOW UA не вразила користувачів. Усі літери набрано простим чорним шрифтом. Слова NOW і UA при цьому написані не на білому фоні, а у жовтому прямокутнику і в синьому колі. Деякі зауважили на тому, що створити таке графічне маркування – досить примітивна задача. Іншим кольорове виділення половини тексту нагадало логотип всесвітньо відомого порноресурсу.

Втім, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що новий бренд – креативний, і охоплює всі особливості країни. У Кабміні пояснили, що лого спеціально зробили простим, аби його можна було використовувати як наліпки на сумки, а також як зображення на транспорті.

Проте одне з українських міністерств не оцінило старань експертного середовища. Використовувати нову айдентику відмовились у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Представник відомства Іван Липтуга пояснив, що весь дизайн зводиться до "геометричного гротеску", і Україна тут ні до чого. Крім того, у відомстві нагадали, що вже мають брендбук, затверджений ще у 2013 році.

Зазначимо, новим брендом займалась Комісія з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики.

Джерело відео: YouTube, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram