Данилюк все ще чекає на транш від МВФ
Загрузка плеера...

Вже більше року минуло з того часу, коли Україна востаннє отримувала гроші від Міжнародного валютного фонду. Четвертий транш у розмірі одного мільярда доларів перерахували Києву ще у квітні 2017-го. З того часу у Міністерстві фінансів постійно чекають продовження співпраці. Спершу наступне вливання прогнозували на минуле літо, потім – на осінь, на кінець року і, зрештою, на нинішню весну. Зараз очільник Мінфіну Олександр Данилюк назвав нову дату. Міністр сподівається отримати гроші від МВФ цього червня.

Урядовець запевнив, що Київ робить усе необхідне для одержання грошей. Зокрема, до кінця місяця чиновники хочуть узгодити законопроект про антикорупційний суд. Крім того, Данилюк заявив про успішне вирішення газового питання. Йдеться про збільшення вартості газу для населення. Щоправда, тут ситуація не така однозначна, адже інші члени Кабміну періодично запевняють у тому, що ціни на паливо змінювати не будуть.

Тим часом український міністр налаштований більш ніж оптимістично. Попри те, що МВФ постійно відтерміновує надання Україні грошей у рамках нинішньої програми макроекономічної підтримки, Данилюк вже сподівається на нову програму.

Зазначимо, зараз Київ чекає від донорів майже два мільярди доларів. При цьому у найближчі два роки кредити доведеться почати повертати.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram