Нормандська четвірка може зустрітися вже у червні
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко припускає, що зустріч у нормандському форматі може відбутися вже на початку червня. Про це очільник держави заявив під час спільної прес-конференції з Президентом Словенії Борутом Пахором у Києві.

"Ми домовилися про те, що це не має бути зустріч заради зустрічі. Це має бути зустріч, де ми напрацюємо проекти рішень. В першу чергу, це проект рішення, яким чином забезпечити безпековий компонент Мінських домовленостей, складовою частиною якої має стати рішення Ради Безпеки ООН по миротворчим силам на окупованому Донбасі", - наголосив Порошенко.

За словами Президента, це найбільш ефективний та дієвий спосіб нарешті розпочати політичний процес підготовки до місцевих виборів на території Донбасу, які мають пройти під контролем міжнародних сил. Порошенко стверджує, що така позиція була підтримана європейськими партнерами.

Також під час зустрічі глава держави відзначив важливу участь Словенії у встановленні миру в Україні. Порошенко подякував усім європейським колегам, зокрема, і президенту Словенії, за прийняття рішення Комітету постійних представників ЄС. Цим документом до списку індивідуальних санкцій додаються особи, які брали безпосередню участь в організації та проведенні виборів президента РФ на території Криму.

Нагадаємо, 10 травня у німецькому Аахені відбулася зустріч Петра Порошенка з канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Емануелем Макроном. Під час переговорів було досягнуто попередніх домовленостей щодо Дорожньої карти Мінських угод з обов’язковим використанням миротворців на Донбасі.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram