План з деокупації Донбасу не узгоджений
Загрузка плеера...

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб поки не коментують план Арсена Авакова щодо деокупації Донбасу. У прес-службі відповіли нашому телеканалу, що не знають, чи узгоджувало МВС із профільним міністерством спільні дії стосовно вирішення конфлікту на сході країни. Водночас у відомстві не виключають, що Міністерство внутрішніх справ могло самостійно прийняти рішення про розробку документа щодо звільнення тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, 10 травня очільник МВС Арсен Аваков заявив, що план із деокупації Донбасу має бути готовий вже влітку. Його мета  – звільнення тимчасово окупованих територій, відновлення конституційного ладу України, захист прав і свобод громадян.

Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ:

"Я хотел бы, чтобы мы летом имели этот документ на руках. И летом начали кампанию долучати суспільство до цього плану. То есть, этим нужно инфицировать пространство".

Нагадаємо, 8 січня Верховна Рада прийняла закон про реінтеграцію Донбасу. Згідно з документом, території Луганської та Донецької областей визнаються окупованими, а Росія країною-агресором.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що Україна прагне до введення миротворчої місії під егідою ООН на Донбасі, і в цьому питанні вже є певні зрушення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram