Надія є: активісти привітали Савченко з 37-річчям
Загрузка плеера...

Активісти привітали ув’язненого народного депутата Надію Савченко з Днем народження - 11 травня їй виповнилося 37 років. Біля ізолятора Служби безпеки України зібралися ті, кого хвилює доля Надії… Таких, як виявилося, всього близько 30 людей.

Юлія Соловйова, учасниця акції: "Сьогодні ми прийшли привітати з Днем народження. На жаль, цей День народження Надія теж зустрічає в СІЗО, на жаль, вже в українській тюрмі, а не в російському полоні. Ми хочемо просто привітати… Тут багато активістів ті, які знають Надію, друзів… Привітати… Можливо дозволять побачити, але квіти ми спробували передати через сестру. Квіти, ми зайшли, впустили, але до неї сказали, що не пустять…01,04-01,10 На жаль, Надія голодує і її стан здоров’я дуже важкий. Її, напевно, через те нам не показують і не пускають… Тому що вона схудла майже в два рази".

Активісти прийшли із кульками з надписом "Надія є", книгами та листівками-закликами підтримати нардепа. Під стінами ізолятора влаштували справжню дискотеку – увімкнули патріотичні пісні.

Сама ж обраниця святкувала з мамою, сестрою та конвоїром. Окрім того, у день свого народження політик зустрічалася зі слідчим та адвокатами, адже днями на іменинницю чекає черговий суд.

Тетяна Проторченко, заст. голови "Громадсько-політ. Платформи Надії Савченко": "Вчора ввечері ми отримали фактично інформацію, що суд по продовженню міри запобіжного заходу буде не в 20-х числах, а наступного тижня. Але дня ми не знаємо. З 14-го по 17-те число має відбутися суд. Моя особиста думка: це спеціально зроблено, щоб люди не могли зібратися оперативно і приїхати на суд підтримати Надію".

Активісти зауважили, що нардеп, якого звинувачують у підготовці терактів і державного перевороту в Україні, голодує вже понад 50 днів. Тому невідомо, якою політик постане перед служителями Феміди.

Також повідомляється, що від Надії Савченко пішли її обидва адвокати – Дмитро Бугай та Олег Соловей. Останній зазначив, що причиною цьому стала, зокрема, і некоректна поведінка і позиція сестри політика Віри, яка втручається у робочі відносини захисників і підзахисної.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram