Скандал довкола "Інтера": ОБСЄ просить розібратися
Загрузка плеера...

Організація з безпеки і співробітництва в Європі засудила напад на телеканал "Інтер", що стався 9 травня. Про це у Twitter повідомив представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір.

Він наголосив, що насильство ніколи не буває прийнятним і закликав українську владу розслідувати цей інцидент. А також гарантувати безпеку для журналістів.

Днями представники "Національного корпусу" блокували телеканал "Інтер". Вони вважають редакційну політику відповідного ЗМІ антиукраїнською та пропагандистською. Пізніше близько сотні активістів увірвалося на територію будинку співвласника телеканалу Сергія Льовочкіна. Причиною такого заходу стала байдужість керівництва "Інтера" до попередньої акції праворадикалів.

Нагадаємо, ні для кого не є секретом, що депутати з "Опозиційного блоку" Юрій Бойко та Сергій Льовочкін володіють "першою кнопкою країни". Вони використовують журналістів та ресурс телеканалу для пропаганди, розгортаючи великі інформаційні кампанії проти своїх опонентів, у тому числі проти народного депутата України, лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича.

Останній пов'язує таку інформаційну атаку з тим, що він критикує опоблоківців за співпрацю з чинною владою, викриває їхні корупційні схеми, а також домігся арешту вілли Льовочкіна у Франції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram