Українську стандартизують як іноземну
Загрузка плеера...

У Міністерстві освіти й науки України розробили Державний стандарт з української мови як іноземної. Про це повідомили на офіційному сайті Міносвіти.

Відтак, "держстандарт уніфікує систему вимог до володіння українською мовою". У документі міститься чіткий перелік комунікативних умінь і навичок, які необхідні для кожного рівня за всіма видами мовленнєвої діяльності.

Паперами передбачені: єдиний підхід до розробки нових навчальних програм, створення осучаснених підручників з української мови як іноземної, підготовка словників, відкриття україномовних програм і мовних центрів.

У відомстві зауважили, що завдяки Болонському процесу в українських вузах діє програма обміну й іноземні студенти бажають вивчити українську мову.

Такий крок Міністерства освіти – вироблення єдиних державних вимог – імовірно стане основою для організації та проведення сертифікаційного іспиту та введення сертифіката, який підтвердить рівень володіння українською мовою.

Наразі документи опубліковані для громадського обговорення і кожен може надіслати власні пропозиції та зауваження щодо проекту.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram