Головні події 10-11 травня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 9-го до ранку 10 травня 2018 року:

Україна прорвалась до фіналу

10 травня у Лісабоні пройшов другий півфінал пісенного конкурсу Євробачення-2018. Серед 18 учасників Україну представляв MELOVIN.

Співак виступав із піснею "Under The Ladder" та отримав підтримку інших країн і пройшов до фіналу.

Мюнхен не хоче законодавчих змін

У Німеччині десятки тисяч людей взяли участь в акції протесту проти суперечливих змін до закону про завдання та повноваження поліції.

На вулиці Мюнхена вийшло 40 тисяч демонстрантів. До акції долучилося понад 80 партій, спілок, об'єднань та організацій.

Онищенко здав Раду          

Нардеп Олександр Онищенко передав журналістам сотні повідомлень зі свого телефону, в яких нібито йдеться про підкуп голосів у Раді.

Згідно з листуванням, нардеп розмовляв з близькими до президента депутатами Кононенком, Березенком, а також з фінансовим радником Пасенюком.

Пучдемон відмовився головувати

Карлес Пучдемон відмовився від посади глави  регіонального уряду Каталонії та запропонував замість себе іншу кандидатуру.

Кандидатом на посаду висунув депутата Кіма Тора. Каталонські законодавці повинні вибрати лідера, щоб сформувати уряд до 22 травня.

МЗС України VS суд над Росією

У МЗС України прокоментували відмову РФ виконувати рішення міжнародного суду щодо компенсації українським інвесторам збитків через окупацію Криму.

Згідно з Конвенцією про визнання і виконання іноземних арбітражних рішень, Росія як країна-підписант визнає обов’язковість арбітражного рішення.

Джерело: Twitter, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram