Перегляд тарифів хочуть заморозити
Загрузка плеера...

У Міненерговугілля не хочуть переглядати тарифи на газ. Очільник відомства Ігор Насалик розповів, що його міністерство готує постанову про продовження спеціальних зобов'язань, накладених на "Нафтогаз України". Відповідний документ чиновники обіцяють віддати на розгляд Кабміну.

Позиція урядовців прямо суперечить вимогам Міжнародного валютного фонду, який закликає якомога швидше запровадити ринкове регулювання вартості палива, пояснюючи, що газ – такий же товар, як і решта, тож і платити за нього населення і промисловці мають на одному рівні. Та й національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" постійно стверджує, що спецзобов'язання лише провокують корупцію на рівні облгазів. Корпорація твердить, що втрачає гроші, адже вимушена продавати газ для населення за заниженою ціною. А Кабмін, як кажуть у "Нафтогазі", не поспішає компенсувати збитки.

Нагадаємо, більше року тому уряд ухвалив постанову, зобов'язавши чиновників кожні півроку переглядати тарифи на газ. Усе мають робити у тому випадку, якщо змінювалась ціна імпортного палива.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram