Націоналісти прорвалися до Льовочкіна
Загрузка плеера...
  • Источник: Фото "Нацкорпус"

Майже сотня людей увірвалася на територію будинку співвласника телеканалу "Інтер" Сергія Льовочкіна. Більшістю учасників прориву були праворадикали із "Національного корпусу".

На в'їзді до котеджного містечка на активістів чекали співробітники Національної поліції та Національної гвардії. Зіткнення уникнути не вдалося. Правоохоронці силою намагалися зупинити молодиків, застосовували газ і гумові кийки.

Громадський керівник прес-служби Нацкорпусу Роман Чернишов заявив, що причиною заходу стала байдужість "Інтера" до попередньої акції праворадикалів. Відтак, активісти розпочали "тривалу планомірну акцію і боротьбу з власниками телеканалу". Мета прориву активістів на землю Льовочкіна – передати йому "палкий привіт".

Нагадаємо, раніше телеканал "Інтер", який прямо пов'язують з керівництвом "Опоблоку", відмовився зняти з ефіру концерт до Дня Перемоги. У ньому ведучий заходу зауважив, що "не можна дозволити, щоб вулиці українських міст називали іменами фашистських злочинців, а їх портрети безкарно носили під час факельної ходи в Києві". Такі слова стали причиною блокування телеканалу праворадикалами.

Варто зауважити, що Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення переглянула скандальний концерт і закликала усіх не розколювати суспільство.

Джерело: відео – YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram