Гройсман підняв зарплату Кличку
Загрузка плеера...

Підняти мінімалку для населення у Кабміні поки не можуть, утім гроші для чиновників знаходять. На своєму засіданні уряд підвищив заробітну плату київському міському голові Віталію Кличку з 11-ти до 15 тисяч 400 гривень.

Також Кабмін збільшив оклад для першого заступника міського голови (у тому числі секретаря Київради) і обласних рад до майже 14 тисяч гривень. Окрім цього, згідно з рішенням, мери інших міст-мільйонників відтепер отримуватимуть більше 12-ти тисяч гривень.

Нагадаємо, посадовий оклад мерів міст, виходячи з їх групи, встановлено на рівні 9 тисяч 800 гривень -11 тисяч 900 гривень.

Щоправда, для Віталія Кличка підвищення зарплати на чотири тисячі гривень особливої ролі не зіграє. Адже вона складає мізерну частину від його загального доходу. Так, у своїй електронній декларації за 2017 рік столичний мер зазначив понад 5 мільйонів гривень доходу. З цієї суми його зарплата склала трохи більше 185 гривень. Найбільше столичний голова заробив на роялті   - 4 мільйони 942 тисячі гривень. Йдеться про винагороду за володіння авторськими правами, патентами та франшизами

До того ж, як повідомлялось раніше, Віталій Кличко свою заробітну плату щорічно віддає на благодійність.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram