Відкриття Будинку профспілок суттєво затягнулося
Загрузка плеера...

Ще 1 березня у Києві обіцяли зняти патріотичний банер з Будинку профспілок. Взимку інформація про цю подію сколихнула десятки українських засобів масової інформації.

Та зараз вже травень, а довгоочікуваного відкриття так і не відбулося. У Федерації профспілок України стверджують: роботи практично закінчили, чекають сигналу від будівельників.

Юрій Робота, керівник прес-центру Федерації профспілок України: "Це від нас не залежить, це залежить від підрядника, від будівельника. Як він нам дасть дозвіл, так і будемо знімати. Ви уявляєте парусник цього банера, це ж сотні квадратних метрів. Його не так просто зняти".

Головний інженер Артем Білик розповів, що відновлення сповільнилось у зв’язку з погодними умовами - була надто довгою зима і роботи, які мали проводитися в лютому, почали виконувати на два місяці пізніше.

Артем Білик, головний інженер: "Закінчується фасад. Вікна вже вставлені 100%. Упорядження керамогранітом здійснено відсотків на 80. Йдуть внутрішні опоряджувальні роботи. У деяких кімнатах вже облаштовано ламінат, штукатурку, вже розетки ставляться. В деяких кімнатах, в коридорах уже зроблено плитку покладено. Уже навіть в туалетних зонах кладеться плитка. Комунікації вже всі протягнуті".

За словами головного інженера, наразі на покрівлі встановлюються системи кондиціонування та вентиляції. Тривають прикінцевий монтаж, перевірка та запуск всіх систем.

Однак коли Будинок профспілок відкриють знову, чи хоча б коли кияни та гості столиці побачать фасад приміщення – невідомо. У Федерації профспілок України зазначають – банер планують зняти найближчим часом. Та точної дати не називають…

Фото: Google

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram