Польський суд не захистив честь Новака
Загрузка плеера...

У Польщі відбулося судове засідання, на якому служителі Феміди відхилили клопотання очільника "Укравтодору" Славоміра Новака, який хотів захистити свої права.

Судитися українському чиновникові закортіло після того, як на платформі wprost.pl з'явилися образливі про нього коментарі під матеріалом "Новак – золота дитина Туска". Відтак, головний герой матеріалу вирішив, що вислови користувачів мережі Інтернет є незаконними й подав на польських журналістів клопотання.

Зі свого боку Окружний суд Варшави розглянув звернення й прийняв рішення, що коментарі справді мають "політичний характер", проте сприймати їх варто не як "оцінку", а як "факт". Після оголошення рішення судді, адвокат Славоміра Новака Роман Ґєртих почав вимагати від адміністрації сайту, аби вони опублікували вибачення, зокрема, за коментування, які натякають, що Новак – "злочинець". Проте, уповноважена представниця порталу wprost.pl заявила, що вони цього робити не будуть, адже вирок "вписується в стандарти, визначені Європейським судом з прав людини".

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram