НАБУ викрило мільярдні корупційні схеми в оборонці
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України викрило корупційні схеми в оборонно-промисловому комплексі країни на більш ніж 1 мільярд гривень.

Прес-служба бюро повідомила, що на 15 підприємствах комплексу виявили факти, на підставі яких відкрили кримінальні справи. За попередніми оцінками слідчих, державі завдали шкоди сумою понад 620 мільйонів  гривень та 3 мільйони доларів.

Найчастіше йдеться про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Крім того, за класичною корупційною схемою підозрювані закуповували товари за завищеними цінами через компанії-посередники, наближені до керівництва державних установ.

На думку детективів, головну роль у появі корупційних схем на підприємствах ОПК відіграють посадовці держструктур. Відтак,  кожен другий підозрюваний у злочинах. Відповідно, 23 особам, 13 з яких – посадовці у державних структурах, повідомлено про підозру.

Водночас, крім розслідувань існуючих корупційних схем, детективи антикорупційного бюро намагаються запобігати появі нових.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram