Переговори в Аахені: Порошенко розкрив усі карти
Загрузка плеера...

Петро Порошенко розповів, які питання він обговорив на тристоронній зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Еммануелем Макроном.  

За словами очільника, мова йшла про синхронізацію санкцій проти Росії, імплементацію Мінських угод, введення миротворців на Донбас та незаконні вибори на території тимчасово окупованого Криму. Також лідери трьох держав говорили про небезпеку "Північного потоку-2" для України.

Петро Порошенко, Президент України: "А щодо "Північного потоку-2", звичайно що, ми підняли цю тему і на переговорах з Німеччиною, і на переговорах з Францією, і на переговорах з Європейською комісією. І зараз це також одна із тем, які будуть ретельно обговорюватися. Це складає надзвичайно велику небезпеку. Я хочу наголосити, небезпеку не тільки для України і не тільки фінансову. Це небезпека геостратегічна, це небезпека в тому числі і оборонна".

Окрім того, Петро Порошенко анонсував зустріч у нормандському форматі: Україна, Росія, Німеччина та Франція. За словами Президента, засідання може відбутися у Парижі.

Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram