Чиновникам не вистачає коштів на транспорт
Загрузка плеера...

Київ має низку об’єктивних причин для підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Про це в інтерв’ю одному з українських видань заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, з моменту останнього підвищення тарифів на проїзд значно зросла вартість дизпалива, електроенергії, запчастин і комплектуючих. Крім того, через низьку заробітну плату сьогодні до комунальних підприємств не йдуть працювати досвідчені водії.

"Деякі йдуть в приватні компанії, багато хто їде працювати до країн Євросоюзу – адже навіть у сусідній Польщі їм платять близько тисячі євро… Якщо така тенденція збережеться, то через певний час за кермо комунального транспорту не буде кому сідати. Ми не можемо допустити такої ситуації, тому зарплату водіям потрібно підвищувати, а для цього потрібні додаткові кошти", - зазначив Микола Поворозник.

Транспорт має бути безпечним для пасажирів, але, за словами Поворозника, грошей на нормативні ремонти та закупівлю нового рухомого складу не вистачає. 80% рухомого складу не оновлювалися протягом 20-40 років. Наразі вимагають заміни більше 300 автобусів та тролейбусів, а також понад 200 трамваїв.

Також у столичній адміністрації відзначають необхідність підвищення якості послуг, тому планують впровадити електронні технології з управління громадським транспортом.

Як повідомлялося раніше, вже з 15 липня у Києві прогнозується підвищення тарифу до 8-ми гривень на всі види наземного транспорту.

Джерело: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram