Рятувальники досі не знають, чим отруїлися діти
Загрузка плеера...

У Черкасах до лікарні потрапили ще двоє дітей, які отруїлися невідомою речовиною. Таким чином, кількість хворих збільшилася до 57 осіб. Зокрема, у медзакладах наразі перебувають 53 учні та 4 вчителя.

Експерти досі не визначили, якою саме речовиною отруїлися школярі та вчителі.  Водночас, у Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили, що головною версією отруєння наразі залишається локальне розпилення невідомого препарату.

Помічник керівника ДСНС Черкаської області Костянтин Проценко зазначив, що розпилена речовина, яка призвела до масового отруєння була легкою за складом. Ймовірно, вона не була бойовою.

У ДСНС також додали, що стан хворих стабілізувався, усі знаходяться у свідомості та почуваються краще. Із реанімаційного відділення 11 школярів перевели у стаціонар.

Лікарі кажуть, що перші результати досліджень будуть через кілька днів. Школу, де стався інцидент, поки закрили.

Нагадаємо, 8 травня в Черкасах під час урочистої лінійки у школі масово знепритомніли діти. У Міністерстві охорони здоров'я повідомляли, що загалом до обласної лікарні звернулося 94 дитини, 53 із них довелося терміново госпіталізувати.

Лікарі діагностували у хворих інгаляційну токсичну реакцію. Проте експерти на території школи забруднення так і не виявили. Фахівці все ще досліджують ґрунт, воду і повітря.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram