"Безсмертний полк": Київ вшанував загиблих солдатів
Загрузка плеера...

9 травня у Києві відбувся урочистий марш "Безсмертний полк" присвячений Дню Перемоги. Усі бажаючі зібралися біля станції метро Арсенальна і з букетами, прапорами й фотографіями своїх дідів-прадідів у руках пройшлися до парку Вічної слави.

Відтак, люди вшанували пам'ять визволителів покладанням квітів до Могили невідомого солдата. Хоча марш завершився, люди все одно продовжували йти до Меморіалу Вічної Слави. Також позитивним є те, що на марш прийшли і ветерани: груди в медалях, в руках тюльпани або гвоздики, на вустах посмішки, а на очах сльози.

Варто зауважити, що за інформацією спостерігачів, на урочистості прийшли близько 50 тисяч українців, а от поліція стверджує, що присутніх було лише тисяч 10.

Одразу біля виходу з метро стояли рами металошукачів і понад 2 тисячі правоохоронців. Проте, навіть це не завадило бунтівникам влаштувати криваві сутички.

Впродовж святкування Дня Перемоги не обійшлося й без скандувань про славу України, ворожу смерть і тому подібне.

Правоохоронці повідомляють про кілька затримань людей через заборонену символіку й намагання влаштувати шабаш. Крім того, неподалік від площі Слави затримали молодика, який намагався пронести рушницю.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram