Троє за одного: екс-президенти підтримали Порошенка
Загрузка плеера...

Колишні президенти підтримали нинішнього. Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко об'єдналися навколо ідеї Петра Порошенка відносно створення єдиної помісної української церкви. Свою позицію вони озвучили на спільній прес-конференції. Звернення до народу зачитав Перший Президент України Леонід Кравчук.

Леонід Кравчук, Перший Президент України:

"Підтримуємо зусилля Президента України Петра Порошенка з цього надзвичайно важливого для України питання та звертаємося до всіх громадян, до всіх відповідальних політиків, громадських діячів із закликом об'єднатися навколо цієї великої мети та активно працювати для створення автокефальної церкви України"

За словами Леоніда Кравчука, єдність українського народу є великою силою, зміцнювати яку буде помісна православна церква, і це стане непереборною духовною перемогою у боротьбі з російською церквою в Україні.

Деякі експерти пов'язують таку публічну підтримку Петра Порошенка з боку трьох екс-президентів із наближенням виборів глави держави і згадують про "канівську четвірку". Саме так у далекому 99-му своє об'єднання назвали чотири опозиційні політики: Олександр Ткаченко, Олександр Мороз, Євген Марчук та Володимир Олійник. Згідно з домовленостями учасників, вони висунули від «четвірки» одного кандидата на посаду глави держави Євгена Марчука. Утім він тоді програв вибори Леоніду Кучмі.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram