Кожен третій воїн в Україні загинув не в бою
Загрузка плеера...

Впродовж останніх чотирьох років на сході України близько тисячі бійців загинули через причини, що не пов'язані з бойовими діями. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак.

За його словами, від початку російської агресії Збройні сили України втратили 3 332 людини, із них бойові втрати – це 2394 особи. Тож виходить, що майже кожна третя смерть у зоні АТО не пов’язана з бойовими діями.

Серед причин небойових втрат Полторак назваз хвороби, дорожньо-транспортні пригоди, порушення бійцями правил безпеки, вживання спиртних напоїв та, на жаль, скоєння суїциду.

Нагадаємо, днями військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що з початку поточного року 33 військовослужбовці закінчили життя самогубством. А згідно з Єдиним реєстром досудових розслідувань з початку конфлікту кількість самогубців сягає п'ятисот осіб.

Крім того, Матіос подав проти начальника генштабу Віктора Муженка до суду позов, оскільки переконаний, що Генштаб незаконно заборонив військовим прокурорам відвідувати місця дислокації військових частин без письмового дозволу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram