САП попросила Ситника притримати язика
Загрузка плеера...

Антикорупціонерам не щастить зі справою голови Центрвиборчкому Михайла Охендовського. Не встигло Національне антикорупційне бюро України увійти в раж і підготувати нову підозру посадовцю, як прокуратура знову зупинила досудове розслідування. У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі нагадали, що чекають відповідей на міжнародно-правові доручення.

Справа в тому, що для того, аби визнати голову ЦВК винним у хабарництві, самого факту одержання грошей замало. Треба довести, що Охендовський скористався для цього своїм службовим становищем. Аби встановити, що саме очільнік Центрвиборчкому робив у відрядженнях, правоохоронці надіслали запити зарубіжним колегам. Поки що надійшло лише чотири відповіді, і жодна з них не дає доказів винуватості Охендовського

При цьому напередодні директор НАБУ Артем Ситник заявив, що наполягатиме на передачі справи до суду. В антикорупційні прокуратурі обурились заявою свого колеги і назвали її голослівною. Слова Ситника розцінили як політичну маніпуляцію і спробу тиску на прокурорів.

Нагадаємо, колеги вже критикували схильність директора НАБУ до публічних виступів і розкриття деталей проваджень. Ще рік тому головний антикорупційний прокурор Назар Холодницький стверджував, що очільник антикорупційного бюро зловживає піаром.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram