Пашинян сів у крісло прем'єра Вірменії
Загрузка плеера...

Прем'єр-міністром Вірменії став лідера опозиційного руху "Елк" Нікол Пашинян. Його кандидатуру остаточно затвердили на спеціальному засіданні парламенту країни.

Пашиняна підтримали 59 депутатів, проти проголосували 42 парламентарії. Таким чином він офіційно став 16-м прем’єр-міністром Вірменії.

Місцеві ЗМІ пишуть, що на центральній площі Єревана зібралися тисячі людей для того, аби подивитися пряму трансляцію засідання парламенту.

Зазначимо, що кандидатуру Пашиняна було затверджено з другої спроби. 1 травня за політика не проголосували представники правлячої Республіканської партії, яка має більшість місць в парламенті.

Після відновлення масових протестів в країні республіканці погодилися провести повторні вибори прем’єра.

Нагадаємо, минулого місяця у Вірменії розпочалися масові акції протесту проти висунення на пост прем’єра екс-президента Сержа Саргсяна. Незважаючи на мітинги, парламент затвердив його кандидатуру. Але під тиском протестувальників за кілька днів Саргсян був змушений піти у відставку.

Після чого протести все-одно продовжилися. Демонстранти виступили проти правлячої Республіканської партії. Нікол Пашинян став лідером цих протестів. Депутат відразу заявив, що готовий стати новим главою уряду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram