Новий старий прем’єр РФ оголосив склад уряду
Загрузка плеера...

Після інавгурації Володимира Путіна виконувач обов'язків російського прем'єра Дмитро Медведєв оголосив попередній склад нового уряду.

Відтак, за його словами, на посаду першого віце-прем'єра варто взяти міністра фінансів Антона Силуанова. На пост віце-прем'єра з охорони здоров'я, освіти і соціальної політики Медведєв запропонував голову Рахункової палати Тетяну Голікову. Екс-главу Мінсільгоспу Олексія Гордєєва висунуто на пост віце-прем'єра з питань сільського господарства. А помічника президента Росії Костянтина Чуйченка прем'єр запропонував призначити керівником апарату уряду.

Виконувач обов'язків прем'єра підкреслив, що поки мова йде про керівний склад уряду й наразі імена міністрів не оприлюднюють.

Кандидатуру самого Медведєва на пост глави Кабміну вніс на розгляд президент РФ Володимир Путін. Аби обійняти свою ж стару посаду, він повинен пройти формальну процедуру затвердження в Держдумі.

Нагадаємо, на акціях протесту "Він нам не цар", приурочених до інавгурації Володимира Путіна, по всій Росії були затримані більше півтори тисячі осіб.

Фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram