Нардепи використовують кошти українців на свої округи?
Загрузка плеера...

Субвенції з державного бюджету, призначені на соціально-економічний розвиток окремих територій, використовуються політичними силами як адмінресурс перед виборами 2019-го року. Грошова допомога від уряду для народних депутатів виділяється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2012-го року, яка передбачає певне цільове спрямування коштів на об’єкти та заходи. Але, за інформацією експертів, механізми формування та процедури затвердження переліку цих об’єктів є непрозорими, що дозволяє впливовим депутатам-мажоритарникам замість програм розвитку територій витрачати гроші платників податків на разові проекти задля власного піару.

Ольга Айвазовська, голова правління Громадянської мережі: "Відкриття дитячих майданчиків, де є діти, де є освітяни, де є церква – і позиціонується це, як досягнення окремого народного депутата. Який реплікує це на інші територіальні громади в перспективі до виборів. Навряд чи це має відношення до завдань і цілей цієї програми. Тому, якщо немає короткотермінової та довготермінової перспективи розвитку,  під яку виділяються ці кошти з певними корекціями щодо завдань поточного року, досить важко зрозуміти, чи це не є бажання або завдання конкретного депутата, який бачить, провівши соціологію, що в цьому окрузі цю дію будуть позитивно сприймати виборці"

У 2017-му році під цей напрямок допомоги урядом було виділено більше 5-ти мільярдів гривень. За результатами дослідження використання цих коштів з’ясувалося, що округи депутатів від фракцій "БПП", "Народний фронт" та депутатської групи "Відродження" отримують значно краще фінансування, ніж округи інших представлених у парламенті політичних сил.  І значна частина мажоритарників використовує реалізовані за бюджетні кошти об’єкти інфраструктури у власних цілях.

Андрій Савчук, аналітик: "Вже зараз депутати використовують, фактично, бюджетні кошти в цілях медійних, в цілях агітаційних. В цілях здобуття певних симпатій виборців. І, таким чином, це вже створює певні прецеденти, коли ті чи інші кандидати, які зараз не є, фактично, чинними народними обранцями, матимуть набагато менше якихось дивідендів і перспектив на наступних виборах у 2019-му році"

Експерти зазначають, що це може вплинути на забезпечення кожному кандидату рівних прав і можливостей безпосередньо під час виборчого періоду у наступному році.

Ольга Айвазовська, голова правління Громадянської мережі: "Насправді, виглядає, що це є ресурси, які є тіньовим фондом народного депутата. Хоча, депутати мають власні фонди на роботу з виборцями. А це є додатковий фонд на роботу з виборцями не судячи з того, як це відповідає постанові. А як це реалізується на практиці"

За словами Ольги Айвазовської, політики почали використовувати бюджетний адміністративний ресурс задовго до офіційного старту передвиборчої кампанії, аби уникнути юридичних підстав звинуватити кандидатів у використанні адмінресурсу під час виборчого періоду. У той же час, використання таких коштів належить до найнебезпечніших порушень стандартів виборчого процесу. Відтак, у багатьох країнах грошова допомога від уряду припиняється за рік до початку виборчих кампаній, зазначає експерт.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram