Праворадикали влаштували погром у Харкові
Загрузка плеера...

У харківському Палаці праці молодики влаштували погром в офісі громадської організації "Трудова Харківщина". Про це повідомив очільник ГО Павло Тищенко.

За його словами, близько 20 хлопців та дівчат увірвалися до приміщення й "усе зруйнували, порвали, облили чимось схожим на розчинник і, мабуть, хотіли підпалити".

Тищенко зауважив, що, на щастя, у момент нападу в офісі нікого не було, проте дебоширів помітили інші люди.

Водночас представники місцевого осередку партії "Національний корпус" взяли на себе відповідальність за скоєне й опублікували відео нападу на своїй сторінці у Facebook. У дописі сказано, що "напередодні 9 травня, відверто сепаратистська організація "Трудова Харківщина" намагалася провести ватний шабаш на вулицях Українського Харкова". Саме тому Нацкорпус спільно з представниками Національних дружин дізналися про цю провокацію та вирішили навідатися до офісу для вилучення комуністичної агітації та символіки.

Варто зауважити, що "Трудова Харківщина" відома своїми мітингами проти підвищення тарифів, використанням радянської символіки і заявами про підтримку Росії. Також упродовж 2014-2015 років ця громадська організація брала активну участь у проросійських мітингах у Харкові.

За фактом нападу Нацполіція Харківщини відкрила кримінальне провадження.

Джерело: відео YouTube, Facebook; фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram