Супрун стала на захист підлеглого
Загрузка плеера...

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун спростувала звинувачення Національного агентства  з питань запобігання корупції. Зробила це у звичній для неї формі у вигляді допису на своїй сторінці у Facebook .Вона написала, що попереджала НАЗК про конфлікт інтересів у її підопічного ще у жовтні 2017 року. Але у відомстві про це чомусь забули.

Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я:

"Дивно, адже ще в жовтні 2017 роки ми першими надіслали лист у НАЗК стосовно цього конфлікту інтересів. Директор центру тоді ж звільнив дружину. Після цього у грудні отримали від НАЗК відповідь, що порушень не встановлено. Тепер, коли минуло півроку, отримали припис від НАЗК з вимогою провести службове розслідування з конфлікту інтересів через їхню минулу спільну роботу".

Раніше НАЗК повідомило, що винесло припис Уляні Супрун  стосовно директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Олександра Ларіна. У Нацагентстві заявили, що протягом тривалого часу під керівництвом Ларіна працювала дружина, а це конфлікт інтересів, про який він мав доповісти та не зробив цього.

Згідно з приписом, НАЗК вимагає провести службове розслідування та притягнути винну особу до відповідальності.

Уляна Супрун пообіцяла службове розслідування провести та натякнула, що карати матеріально підлеглого не буде. "Зважаючи на те, що притягнення до дисциплінарної відповідальності можливе протягом 6-ти місяців з моменту вчинення порушення, ефективність такого розслідування під сумнівом", - написала Супрун.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram