Уряд згадав про людей з інвалідністю
Загрузка плеера...

Влада нарешті згадала про невирішені проблеми осіб з інвалідністю. У Кабміні провели спеціальну нараду із забезпечення прав людини. Очільник уряду Володимир Гройсман оприлюднив кілька принципових сценаріїв, які мають допомогти людям з особливими потребами.

Перше нововведення – це те, що уповноважених у справах людей з інвалідністю може стати більше. Гройсман пояснив, що сьогодні така посада є лише у Кабміні, а тепер її думають запровадити у всіх місцевих адміністраціях. Крім того, до програм регіонального розвитку планують внести і переформатування міського простору, який сьогодні є найчастіше непристосований для потреб людей з вадами руху і зору.

У Кабміні анонсували ще декілька змін, пов'язаних із доступністю міст. Зокрема, при затвердженні інфраструктурних проектів мають бути враховані потреби усіх категорій населення. Свій вердикт мають давати і уповноважені у справах людей з інвалідністю на місцях. Вже побудовані об'єкти мають пройти спеціальну перевірку, до якої планують залучити громадських активістів.

Як будуть вирішувати наболіле питання працевлаштування, Гройсман не розповів. Крім того, урядовці поки не коментували, чи планують вони відмовлятися від монетизації пільг на проїзд. Цю реформу критикували люди із вадами зору. Наразі невідомо також, чи зміниться щось у системі фінансування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram