Мирової не вийшло: "Нафтогаз" судиться з податковою
Загрузка плеера...

Голова "Нафтогазу" все ж зустрінеться з податківцями у судовій залі. Служителі Феміди вже почали провадження за позовом Андрія Коболєва до Державної фіскальної служби. Ба більше, визначено і час розгляду справи у підготовчому засіданні. Йдеться про штраф у 8 мільярдів, який ДФС накладала на керівника національної акціонерної компанії.

Очільник "Нафтогазу" Коболєв вважає стягнення неправомірним, хоча у податковій дійшли висновку, що енергетична митниця мала всі підстави для накладання штрафу. Після скандалу , який виник через колосальне стягнення, ДФС разом з прокуратурою почали перевірку. Виявилось, що брокер "Нафтогазу" неодноразово подавав митні декларації з неповним пакетом документів, і тому претензії податківців назвали обґрунтованими. ДФС навіть була готова піти на мирову із "Нафтогазом".

Тим часом в Національній акціонерній компанії наполягають, що нехтували лише тими документами, які були пов'язані із незаконними вимогами "Газпрому" про сплату за постачання газу на територію ОРДЛО.

Підготовче судове засідання має відбутись 14 травня.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram