Партія "За життя" вітає ветеранів з Перемогою
Загрузка плеера...

Партія "За життя" продовжує вітати ветеранів Другої світової війни. Політична сила організувала святкові заходи у Національному музеї народної архітектури та побуту України "Пирогове", де зібралися сивочолі учасники війни, яких залишилося буквально одиниці…

За ініціативи політичної партії "За життя" неподалік від давніх селянських хатин та вітряків було встановлено військовий намет часів Другої світової та польову кухню, де ветерани смакували кашу з тушонкою та овочами, "фронтові 100 грамів", співали воєнні пісні і згадували події більш ніж 70-річної давнини…

Віктор Болтрик, ветеран Другої світової війни: "Я в первом бою 14 июля 41-го года под Крюковщиной был. Отразили атаку. Меня послали перед батареей, за 500 метров я выкопал, у меня Миша Пожарский, напарник мой, нам дали пулемет Дегтярева и мы выкопали окоп… Миша копает, говорит: "Мы себе могилу копаем".

Для ветеранів привітання партії "За життя" – справжнє свято. Адже зараз більшість політиків згадують про героїв або напередодні свята, або ж напередодні виборів… 

Олександр Уткін, ветеран Другої світової війни: "Я начал службу в 43-м году в краснознаменном учебном отряде. Северный флот на главной базе. Второй выпуск гидроакустик-радист. И сразу же после окончания в 44 году я был на Черноморском флоте. Было неприятно, когда 2 года не проводили. 14-15 год государство вообще не проводило. Но нас, как говориться, выручил Рабинович Вадим".

Народний депутат України Нестор Шуфрич від імені політичної партії "За життя" особисто привітав ветеранів і навіть випив із ними "фронтові 100 грамів". Політик від усіх українців подякував захисникам за можливість жити у вільній, незалежній державі Україна.

Нестор Шуфрич, народний депутат України, один із лідерів партії "За життя":"Україна пережила війну двічі. По-перше, коли фашистські загарбники, коли фашистська орда… я не можу цих людей назвати солдатами, тому що армія, яка знищує дітей, знищує жінок, палить села, вона не може називатися армією. Це палачі. Коли вони йшли в наступ і коли тікали через територію України, тоді ми відчули весь трагізм і жах війни. Але ви це пережили і подарували нам життя".

Друга світова – це війна небувалих масштабів. Мільйони людей віддали своє життя, захищаючи свою державу, своє місто, своїх рідних… Страшні події 1939-1945-х років – це частина історії, яку намагаються переписувати, та ніколи й нікому не вдасться стерти з пам’яті українців. Адже про славетні подвиги наших дідів не забувають ні справжні патріоти своєї країни, ні небайдужі політики, зокрема, партія "За життя", керівництво якої вітала, вітає і вітатиме ветеранів, героїв України із цим великим святом – Днем Перемоги!

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram