75% українців вважають, що влада веде країну не туди
Загрузка плеера...

Антон Грушецький, соціолог: "10% вважають, що керівництво веде країну у правильному напрямку. 75% - скоріше в неправильному напрямку"

Так оцінили українці діяльність влади у першій половині квітня 2018-го року. За останніми дослідженнями соціологів, у найближчі два роки з оптимізмом дивиться лише 13% громадян.

Антон Грушецький, соціолог: "31% очікують на те, що ситуація навіть погіршиться. Водночас, чим більше зростає перспектива, тим менше стає тих, хто вважає, що ситуація погіршується. І більше тих, хто покращується. Якщо говорити про довгострокову перспективу через 10 років, то уже 35% очікують на покращення. 11% - на погіршення"

При цьому, 40% опитаних дивлять у найближчі десять років невпевнено і не змогли визначитися, якою буде ситуація в країні у найближчі десять років

СХ 14 Антон Грушецький, соціолог: "На даному випадку, навряд чи можна говорити про високий оптимізм в головах українців, що теж важливо і з точки зору підтримки реформ, які здійснюються. І ситуації, що відбувається"

Серед головних проблем, як і раніше, українці називають ситуацію на Сході, безробіття, рівень зарплат та пенсій, корупцію та непідйомну комуналку.

Антон Грушецький, соціолог: "Крізь призму населення корупція сприймається як те, через що вони отримують менше грошей. І взагалі гіршає економічна ситуація в Україні. Тобто, насправді, соціально-економічні негаразди, тематика, яка спрямована на економіку, зараз найбільше зачіпає населення"

Дослідження проводилося у першій половині квітня 2018-го року "Київським міжнародним інститутом соціології". У опитуванні взяли участь більше двох тисяч респондентів віком від 18-ти років. Статистична похибка вибірки становить не більше 3,3%.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram