Здорожчання проїзду в Києві – наслідок політики уряду
Загрузка плеера...

У столичній адміністрації спростовують інформацію про підвищення проїзду до восьми гривень у громадському транспорті. Але буде ціна поїздки меншою або ж більшою за цю цифру, наразі не кажуть.

Водночас після останнього подорожчання проїзду, яке відбулося торік у липні, місто закупило 47 автобусів, 17 тролейбусів і 27 трамваїв. Утім цього замало для нормального функціонування громадського транспорту. Адже багато вагонів залишаються в аварійному стані. Ця ситуація стала однією з причин перегляду цін на проїзд. Про це в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу News Network розповіла працівник прес-служби Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Юлія Пономаренко.

Юлія Пономаренко, працівник прес-служби Департаменту транспортної інфраструктури КМДА:

"Взагалі у "Київпастрансі" є 748 автобусів, 513 тролейбусів та 221 трамвай. І ми взагалі плануємо оновити весь рухомий склад, але робимо це поступово, наскільки це можливо, наскільки дозволяє фінансування".

Та, як засвідчує практика, навіть нові вагони не гарантують пасажирам безпеки. Зокрема, 24 квітня стався інцидент у новому трамваї біля станції метро "Лісова". Під час руху відірвалася деталь, яка травмувала 80-річну жінку. Її госпіталізували з відкритим переломом ноги. Цю ситуацію у прес-службі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА назвали прикрою випадковістю.

Та попри те, що гарантувати стовідсоткову безпеку пасажирам столичні чиновники не можуть, піднімати ціни на проїзд вони змушені через об'єктивні обставини. Адже так само, як і інші місцеві органи влади, КМДА стала заручником непродуманої цінової політики уряду та Нацбанку. Таку думку в коментарі телеканалу News Network висловив економіст Андрій Новак.

Андрій Новак, економіст:

"Ми всі стоїмо перед фактом знецінення гривні, що тягне за собою високі темпи інфляції і збільшення цін. І на місцевому рівні тут нічого змінити не можна. Ми заручники політики уряду і Нацбанку".

Експерт пояснив, що при реальному рості економіки у два з половиною відсотки, який зафіксовано в Україні торік, мінімальну зарплату можна було підняти максимум на десять відсотків, а не вдвічі, як це зробив уряд Володимира Гройсмана. Інакше це обман законів економіки, який повертається бумерангом у вигляді високих темпів інфляції та девальвації національної грошової одиниці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram