"Київводоканал" погрожує боржникам
Загрузка плеера...

З 10 червня 2018 року набирає чинності Закон України "Про житлово-комунальні послуги", яким встановлюється більш жорстка відповідальність споживача за непогашену заборгованість. Зокрема, закон передбачає нарахування пені за кожний день її прострочення, обмеження та припинення надання послуги в цілому.

На офіційному сайті "Київводоканалу" вже оприлюднено список боржників, вказавши, що борг киян перед підприємством перевищив 303 млн грн.

Крім того, ще у квітні у своїх поштових скриньках споживачі-боржники отримали попередження про наявність боргу перед "Київводоканалом" за надані послуги з централізованого водопостачання та відведення гарячої води. Загалом таких, за даними компанії, надіслано понад 125 тис. штук.

Втім, у компанії запевняють, що з боржниками завжди готові шукати компроміс: пропонують укласти договір реструктуризації або рекомендують оформити субсидії та встановити лічильники. Для укладання договору реструктуризації на поетапне погашення боргу при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Нагадаємо, населення України вже заборгувало рекордні 42 млрд грн за газ, опалення та воду. При цьому заборгованість населення України з оплати централізованого опалення і гарячого водопостачання в лютому 2018 року збільшилася на 10,8% порівняно із січнем 2017 року і склала 14,4 млрд грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram