Українські дороги: де-юре і де-факто
Загрузка плеера...

Танкодром, окопи, випробувальний полігон… Саме так водії називають українські дороги, адже їздити ними практично неможливо. Ось, приміром, автошляхи південних регіонів… Одещина, Миколаївщина, Херсонщина… Водії маршруток та автобусів, які мало не щодня їздять обласними й регіональними трасами, скаржаться: навіть у післявоєнний період дороги були кращими…

Леонід Юрійович, водій:

"Водители когда приезжают с такой поездки, у них зашкаливает давление, руки трясутся, потому что это безопасность едет на встречку, тот не пропускает…это просто как военное время, даже хуже. А если срочно кому-то в больницу, срочно кому-то. Никакая скорая помощь туда же не проедет. Просто не проедет, потому что там окопы полтора метра высотой".

Через незадовільний стан доріг страждають і пасажири – не кожен може витримати тряску на цьому українському атракціоні.

Ніна Іванівна, пасажир:

"Нікудишній. Одні ями… Яке комфортно? По 6, по 8 годин їдеш, у різні сторони кидаєшся. Я той раз їхала із Херсона до Воронцовки, так і зуби ледь не повискакували. Як прислонилася до вікна і ледь зуби не повискакували. Хіба так можна? Це ж знущання над людьми".

Деякі ділянки не ремонтували вже по 5-6 років. Приміром, траса місцевого значення "Херсон-Високопілля". Тут від дороги залишилася тільки назва… І десятки "окопів", які намагаються оминати автомобілісти.

Геннадій Вікторович, водій:

"Дороги вообще никакие. Никакие. Ямы по колено. Едешь 20 км час двадцать. Вот это я езжу так. Сейчас по полям, конечно, ездим, за посадками ездим. Дорог нету вообще. Они каждый год обещают, уже шестой год обещают сделать дороги, шестой год, и вообще ничего не делают. Та влада себе карманы только "колпашит" и все".

Водії розповідають, що неодноразово зверталися до міської та обласної влади, Кабінету міністрів України та служб, які мають стежити за станом доріг… Проте, вислухавши скарги та прохання, можновладці повторюють давно завчені мантри: незабаром усе налагодиться, дороги відремонтують, корупції не буде…

Сергій Іванович, водій: 

"Це перше завдання всієї влади країни, я думаю, навіть починаючи від Президента, хоча він і має займатися зовнішньою політикою в основному, але я думаю, він повинен втрутитися в це питання. Обов’язково повинен втрутитися і налагодити питання з дорогами".

Водії розповідають: якщо й відремонтують якусь ділянку, вона недовго залишається цілою. Адже українські траси розбивають суттєво перевантажені фури… А встановлені по всій країні вагові термінали не допомагають. Далекобійники знають, як обходити закон. Вони успішно економлять на перевезеннях, руйнуючи при цьому автошляхи…

Прем’єр-міністр України вже більше двох років розповідає про успіхи у ремонті українських доріг, називає шалені суми, які виділяють на відбудову… Він запевняє, що "дороги Гройсмана" у належному стані.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України

"Хочу вам сказати, що ті дороги, які виглядають як американські гірки – це не дороги Гройсмана, це символ безгосподарності минулого. Як виглядають дороги Гройсмана, ви можете подивитися в Київській області, у Львівській області, можете подивитися на Одесу-Рені. Це ті дороги, які ми відновлюємо нові".

Нещодавно Гройсман заявив, що максимум за п’ять років українці їздитимуть хорошими шляхами. Тільки у 2018-му на ремонт трас місцевого та державного значення обіцяють витратити близько 50 мільярдів гривень. Влада сподівається, що значна частка з цієї суми поповниться за рахунок новоствореного Дорожнього фонду.

Олександр Кава, радник голови Державного агентства автомобільних доріг України:

"Если мы говорим о дорогах государственного значения, то на их ремонт выделено 18 млрд грн. На ремонт местного значения выделено 11,5 млрд грн. Кроме этого, еще будут деньги за счет "таможенного эксперимента" и за счет МФО. То есть, сумарно из всех источников финансирования на дорогах государственного значения и на дорогах местного значения удастся отремонтировать где-то 3,5-4 тыс. км из 160 тыс. км, которые нуждаются в ремонте".

В "Укравтодорі" зазначають, що наразі українські та іноземні підрядники ремонтують близько 300 об’єктів в усіх регіонах України. Проте коли хоча б основні траси будуть у належному стані, поки невідомо. Зі 170 тис. автомобільних доріг України 160 перебувають у неналежному стані. А для того, щоб їх відремонтувати, потрібно десь 2 трильйони гривень…

Зараз же українці часто спостерігають дивну картину: одні дороги латають мало не кожен рік, а про інші забувають на десятки літ. Напевно, передовсім можновладців цікавлять ті шляхи, якими вони їздять від своїх будинків на роботу. А от "маленькі українці" поки втрачають здоров'я, а часто навіть і життя на розбитих вітчизняних дорогах.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram