Антисемітизм в Україні обурив світ
Загрузка плеера...

Українська влада категорично налаштована притискати будь-які спроби поставити людей на шлях ворожнечі через віросповідання, націю чи культуру. Про це заявив Президент України Петро Порошенко і додав, що особисто засуджує нетерпимість та антисемітизм у нашій державі.

"Я рішуче засуджую будь-які прояви нетерпимості та антисемітизму. Вважаю неприпустимими спроби протягнути ці ганебні явища в Україну, як це нещодавно мало місце під час акцій у Львові та Одесі. Україна – не місце для дискримінації й нетерпимості за будь-якими ознаками", - наголосив Гарант Конституції.

У Міністерстві закордонних справ України відкидають інформацію про зростання проявів антисемітизму. Аргументують це тим, що країна "послідовно засуджує будь-які прояви нетерпимості чи публічні антисемітські заклики, а правоохоронні органи розслідують та притягають до відповідальності кожного винного у таких правопорушеннях".

У відомстві переконані, що провокації влаштовує "рука Кремля", яка намагається розхитати політичну ситуацію в Україні.

Усі ці заяви української влади прозвучали після заяв керівника одеського "Правого Сектору" Тетяни Сойкіної під час маршу в Одесі 2 травня.

Водночас у мережі Facebook розгорається новий скандал. Він пов'язаний із нещодавнім концертом неонацистів, що відбувся в Києві. Молодики з нацистськими татуюваннями відкрито зіґували і фотографувалися із забороненою символікою 3 рейху.

Користувачі обурені, що влада допустила такий шабаш у серці держави, а правоохоронні органи поки "не помітили" порушення закону.

Варто зауважити, що події такого роду не тільки помічаються далеко за межами України, і зайвий раз кидають на її вже і без того зіпсований імідж тінь, а й мають відповідну реакцію з боку світової спільноти. Так, Сполучені Штати Америки вже заявили, що занепокоєні й розчаровані проявами антисемітизму в Україні. У посольстві переконані, що "у новій Україні немає місця для нетерпимості".

Джерело: відео YouTube, Facebook; фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram