57 тисяч гондурасців "просять" зі США
Загрузка плеера...

У США під загрозою депортації опинились близько п’ятдесяти семи тисяч іммігрантів з Гондурасу. Як сказано в повідомленні Міністерства внутрішньої безпеки США, їм дали півтора року, на те, щоб виїхати зі США добровільно або ж змінити імміграційний статус.

Захищений статус громадянам Гондурасу надали після урагану "Мітч" у 1999 році. Як повідомила міністр з національної безпеки США Кірстен Нільсен, нині умови життя в Гондурасі цілком придатні для повернення громадян додому. Та, за словами посла Гондурасу у США Марлона Табора, у державі немає умов для репатріації десятків тисяч осіб. До того ж, людям, що прожили у Сполучених Штатах понад двадцять років, буде важко знову інтегруватися, якщо їх змусять повернутись.

Водночас уряд Гондурасу заявив, що глибоко шкодує про скасування програми та пообіцяв безкоштовну юридичну та консульську підтримку гондурасцям, котрі мешкають у США.

Нагадаємо, раніше президент Дональд Трамп погрожував припинити американську допомогу Гондурасу та іншим країнам, якщо вони не зупинять потік мігрантів до США.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram