Київські парки зачищають від кліщів
Загрузка плеера...

Травень є традиційною порою, коли шаленіють кліщі. У цей час укус паразита можна отримати майже в будь-якому "зеленому" місці просто неба. Тому медики завжди закликають бути обережними, адже кліщі є збудниками серйозних захворювань. Люди, наприклад, можуть "підчепити" хворобу Лайма та енцефаліт, а домашнім улюбленцям загрожує піроплазмоз.

Офіційний Київ повідомляє: на сьогодні у кожному районі столиці цілодобово працюють травмпункти, де допомагають видалити кліща, обробляють місце укусу, а також надають рекомендації. Як правило, такі травмпункти працюють на території районних медустанов.

Крім того, із паразитами ведуть боротьбу столичні комунальники.

"Ми займаємося видаленням сухостоїв у парках, де є найбільша концентрація кліщів, проріджуємо чагарники, знімаємо сухостійні аварійні дерева, скошуємо газони та встановлюємо відповідні таблички. Стосовно хімічної обробки, "Київзеленбуд" звертається до КП "Профдезінфекція", спеціалісти якої роблять винищувальну обробку", - каже начальник сектору зв’язків з громадськістю та пресою КО "Київзеленбуд" Карина Конопленко.

За її словами, наразі хімічну обробку пройшли чотири київські парки: Голосіївський, Нивки, а також два парки у Деснянському районі. Решту місць дозвілля обіцяють почистити від паразитів до кінця травня.

Нагадаємо, що днями у київських парках були виявлені небезпечні заражені іксодові кліщі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram