Кошти за підвищення проїзду в Києві кинуть на зарплати
Загрузка плеера...

У столичній адміністрації розповіли, навіщо збираються підняти тарифи у громадському транспорті. Виявляється, машиністи "Київського метрополітену" та "Київпастрансу" не вдоволені рівнем заробітної платні на підприємствах, тому йдуть працювати у комерційні структури або ж шукають кращої долі за кордоном.

За інформацією прес-служби Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, на сьогодні тільки у КП "Київський метрополітен" відкрито майже 300 вакансій, а у "Київпастрансі" – 770. Через це вже виник дефіцит машиністів. Один із способів зарадити ситуації – підняти спеціалістам зарплату. А зробити це можна в тому числі за рахунок підвищення тарифів у громадському транспорті. Про це в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу News Network розповіла працівник прес-служби Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Юлія Пономаренко.

Юлія Пономаренко, працівник прес-служби Департаменту транспортної інфраструктури КМДА:

Столична адміністрація поки розглядає доцільність та обґрунтованість зміни тарифу у громадському транспорті. Ці кошти передбачають покращення роботи працівників, збільшення штабу, тобто це йде на те, щоб перекрити нестачу людей, робочої сили.

Водночас на запитання, чому за рік після останнього здорожчання квитків кияни так і не отримали обіцяного покращення якості послуг, представник прес-служби КМДА відповісти не змогла.

Тож сподіватися на комфортне пересування столичним громадським транспортом і цього разу не доведеться.

Нагадаємо, четвертого травня київський міський голова Віталій Кличко заявив, що столична влада завершує процес розрахунків щодо підвищення тарифів на проїзд в громадському транспорті. Водночас мер пообіцяв, що пільги для окремих категорій населення будуть збережені.

Раніше деякі ЗМІ повідомили, що вже з 15 липня проїзд у громадському транспорті може подорожчати до 8 гривень. Йдеться про всі види наземного транспорту, включаючи трамваї, тролейбуси, маршрутки та електрички.

В останній раз ціни на проїзд у Києві підвищували влітку 2017 року. Тоді за рішенням Київської адміністрації тарифи зросли до 4 гривень в наземному транспорті і до 5 гривень у метро.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram