Призер Олімпійських ігор вдруге переміг на "Джиро д'Італія"

Нідерландський спортсмен Том Дюмулен вдруге поспіль виборов перемогу на першому етапі багатоденної велогонки "Джиро д'Італія", яку вперше провели в Ізраїлі.

Срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро впевнено почав боротьбу за черговий титул, подолавши дистанцію на трасі у 9,7 кілометрів за 12 хвилин 2 секунди.

Другим став Роан Денніс із Австралії, який відстав від Тома Дюмулена на 2 секунди. Стільки ж програв на фініші бельгієць Віктор Кампенертс, ставши бронзовим призером велоперегонів.

А от чотириразовий переможець "Тур де Франс" Кріс Фрум, якого вважали одним із фаворитів гонки, став лише 21-м. Спортсмен програв Дюмулену 37 секунд. Втім, через позитивну допінг-пробу велогонщика можуть дискваліфікувати. Наразі цією справою займається спецкомісія.

"Джиро д'Італія" – одна із найпрестижніших велогонок, що проходить в Італії. Цьогоріч, вперше за майже 100 років існування турніру спортсмени змагаються за межами Європи.

Так, перші три етапи гонки пройдуть в Ізраїлі. Учасники побувають в Єрусалимі, Тель-Авіві, Хайфі та Ейлаті. Один із заключних етапів проведуть на Апеннінському півострові.

Джерело: Фото з відкритих джерел Відео Youtube