Не всім українцям світить своє багатоповерхове житло
Загрузка плеера...

В Україні можуть бути введені нові правила забудови населених пунктів. У нововведенні хочуть прив'язати поверховість будівель до кількості жителів регіону. Із такою ініціативою виступив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

За його словами, "у невеликих селах з населенням до 1 тисячі осіб тепер буде дозволена тільки садибна забудова, а от у селищах з понад тисячею мешканців, крім садибної забудови можна проектувати багатоквартирні будинки до 4-х поверхів".

Крім того, у повідомленні сказано, що у селищах міського типу можна будувати і садиби, і будинки до 5 поверхів. А вже в містах, де проживає до 50 тисяч людей, буде дозволено зводити 9-поверхівки.

Згадав заступник міністра і про адміністративні центри з населенням понад 100 тисяч. Парцхаладзе заявив, що у таких містах допустима поверховість приміщень буде визначатися за допомогою документації з просторового планування.

Як виявилося, оновлені державні будівельні норми "Планування і забудова територій" уже затверджені, їх презентували й мають незабаром опублікувати.

Відтак, зараз виникає питання, як бути інвесторам, які планують зводити житлові багатоповерхівки у селах біля великих міст.

Варто зауважити, що про зміни, "які сприятимуть гармонізації існуючого простору міст і сіл і зроблять їх більш комфортними для жителів" написала людина, яка сама є забудовником.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram