Рабінович таки арештував віллу Льовочкіна на Рив'єрі
Загрузка плеера...

Віллу на Лазуровому узбережжі, яка належить "опоблоківцю" Сергію Льовочкіну, арештували на три роки. Відповідне рішення ухвалив французький суд. Розгляд справи ініціював народний депутат України, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

Маєток Льовочкіна коштує близько двох мільярдів гривень. Втім, як пояснив Рабінович, повернення цих активів у власність України поки не зацікавило жодну з вітчизняних антикорупційних структур. Політик додав, що за "опоблоківця" навіть вступилися українські парламентарії. Народні обранці відправили листа у французький суд. У документі було зазначено, що Рабінович не має права повертати віллу, оскільки як депутат він повинен займатись іншими справами.

Такі аргументи не вразили французьких служителів Феміди, тож арешт нерухомості відбувся. Лідер партії "За життя" упевнений, що правосуддя не зупиниться на цьому і Льовочкіна виселять із його палацу. Рабінович зауважив, що Льовочкін уже давно збагачується за рахунок українців, адже його мільярдні статки не можна ніяк пояснити. Один із нинішніх лідерів "Опозиційного блоку" працював на державній службі: за президенства і Кучми, і Ющенка, і Януковича.

Зазначимо, аби суд арештував віллу, необхідно було внести заставу в 1% вартості (майже півмільйона євро). Ці гроші заплатив сам Рабінович, якому довелося продати власну земельну ділянку.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram