Філарет не втомився і готовий очолити нову Церкву
Загрузка плеера...

Патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет не збирається йти на відпочинок і готовий очолити Помісну Православну Церкву. Про це він заявив в одному зі своїх інтерв'ю.

"Я повинен залишатися, тому що треба завершити нелегку справу об'єднання Церкви. Не варто думати, що підписали папери – і все як по щучому велінню. Треба працювати і молитися", - сказав Філарет.

Очільник Київського Патріархату не має жодного сумніву, що Вселенський Патріарх надасть свій дозвіл про автокефалію українським Церквам.

Як тільки це відбудеться, Українська православна церква київського патріархату та Українська автокефальна православна церква мають об’єднатися, зауважив Філарет. Чи приєднається до них Московський патріархат, невідомо.

"Тих, хто не бажає, не змушуватимуть це робити. Однак їм слід мати на увазі, що тоді вони не мають права називатися Українською Православною Церквою", – наголосив предстоятель. Він також додав, що відкритий до співпраці зі священниками Московського патріархату.

Нагадаємо, 17 квітня Президент Петро Порошенко заявив, що в Україні вже незабаром може з’явитися єдина помісна автокефальна церква. З цього приводу він звернувся до Вселенського патріарха з проханням видати відповідний указ. Ініціативу глави держави підтримав український парламент.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram