Нардеп від "Самопомочі" замовчав про мільйон
Загрузка плеера...

Народний депутат України від "Самопомочі" Андрій Журжій "забув" задекларувати 1,2 млн гривень.  Про це повідомили у Національному агентстві з питань запобігання корупції.

НАЗК знайшло помилку в електронній декларації народного обранця за 2015 рік. Журжій відобразив недостовірні відомості щодо доходу, одержаного ним у вигляді дивідендів та членом його сім’ї у вигляді заробітної плати. А також не відобразив дохід у вигляді соціальних виплат та інформацію про наявність корпоративних прав.

НАЗК затвердило та направило висновки повної перевірки декларації депутата до Національного антикорупційного бюро України. Водночас у Нацагентстві повідомили, що факт передачі справи не означає визнання посадовця винним у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.

Раніше повідомлялося, що четверо народних депутатів, незважаючи на те, що час подання е-декларацій закінчився, й досі не повідомили антикорупціонерам про свої статки. Серед них був і обранець від "Самопомочі" Андрій Журжій.

Відео: YouTube Фото: Google

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram