Підозрілі смерті в ЗСУ – самогубства?
Загрузка плеера...

У п'ятницю, 4 травня, в одній з частин Рівненського гарнізону контрактник вистрілив в себе з бойової зброї. У командуванні покійного солдата характеризували з позитивної сторони.

У прес-службі військової прокуратури Західного регіону України повідомили, що інцидент стався на складі зберігання боєприпасів. Попередньо, смертельний випадок кваліфікували як необережне поводження зі зброєю.

За останній тиждень це вже четверта смерть в рядах Збройних сил України. Зокрема, в цей же день на Чернігівщині під час навчань на полігоні загинув солдат. Знову ж таки, все скинули на порушення контрактником заходів безпеки, внаслідок чого і сталвся інцидент.

Крім того, напередодні двоє військовослужбовців ЗСУ з різних регіонів також в один день наклали на себе руки. В одному випадку кажуть, що хлопець звів рахунки з життям через нещасне кохання, причина другої трагедії невідома. Щодо всіх цих інцидентів ведуться розслідування. 

Нагадаємо, у лютому головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що в зоні бойових дій на Донбасі в середньому щотижня вчиняли самогубство 2-3 військовослужбовця.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram